Na sprzedaż Na wynajem
Cena
Liczba pokoi
Powierzchnia
Rodzaj działki
Przeznaczenie lokalu
Rodzaj obiektu
 
Skup mieszkań
tel. 508-136-955
Oferujemy szybki skup mieszkań, domów oraz działek w Warszawie.

Zapewniamy bezpłatnie pełną obsługę prawną transakcji oraz ponosimy koszty notarialne.

Szczególnie polecamy przy spadku, zamianie mieszkań, spłatach zadłużeń na nieruchomości oraz ograniczonym czasie na sprzedaż nieruchomości.

Skup nieruchomości Warszawa

Jestem zainteresowany skupem nieruchomości. Zadzwońcie do mnie.

SKUP MIESZKAŃ WARSZAWA - DECYZJA 24h

Skup mieszkań w Warszawie – pokrywamy koszty transakcji, obsługa prawna gratis !

Nasza oferta skupu nieruchomości za gotówkę polecana jest dla każdego kto chce w krótkim czasie sprzedać swoją nieruchomości z różnych powodów , np.:

 • nieruchomość jest przedmiotem zainteresowania komornika
 • nieruchomość posiada wysokie zadłużenie, które uniemożliwia kupno nieruchomości przez klienta kredytującego zakup
 • potrzebują Państwo bardzo szybko gotówki
 • z powodów osobistych potrzebują Państwo spieniężyć nieruchomość
 • potrzebują Państwo gotówki na wykup mieszkania w celach dalszej odsprzedaży lub zamiany
 • nieruchomość została nabyta w spadku i chcą Państwo spieniężyć nabytą nieruchomość

Jak przebiega skup nieruchomości w Warszawie ?

 • Przedstawiciel Firmy Świat Nieruchomości dokonuje oględzin Państwa nieruchomości , lub na podstawie otrzymanych dokumentów oraz zdjęć analizuje oraz wstępnie wycenia wartość nieruchomości i kontaktuje się w celu przedstawienia wstępnej oferty.
 • Tego samego dnia otrzymują Państwo od nas ofertę
 • Po negocjacjach i obustronnej akceptacji ceny dostarczają Państwo oryginały dokumentów
 • Po ustaleniu wszelkich warunków umowy, podpisujemy Akt Notarialny sprzedaży mieszkania, oraz płacimy ustaloną w umowie cenę sprzedaży.
 • W przypadku braku kompletu dokumentów, podpisujemy notarialną umowę przedwstępną oraz wypłacamy zadatek, umożliwiając w określonym terminie, dostarczenie brakujących dokumentów.
 • Po zakończonej transakcji nie muszą się Państwo wyprowadzać, umożliwiamy wynajem od nas mieszkania na wspólnie ustalonych warunkach.


Zapewniamy bezpłatną obsługę prawną przy skupie nieruchomości !

Osoba odpowiedzialna za kupno nieruchomości:
Tomasz Siwicki, tel. 508-136-955 


Bezpieczny skup nieruchomości w Warszawie 

Ludzie sprzedają swoje mieszkania, domy czy działki z różnych powodów. Niektórzy robią to, ponieważ myślą o zamianie kameralnego mieszkania na większy apartament lub własny dom. Inni chcą pozbyć się niepotrzebnej, otrzymanej np. w spadku nieruchomości lub potrzebują po prostu szybkiego zastrzyku gotówki. Powodów sprzedaży domu czy mieszkania jest mnóstwo.
Proces ten jednak nie należy do najłatwiejszych, zwłaszcza gdy jest prowadzony na tak wymagającym rynku, jak warszawski. Wiąże się często z długim czasem oczekiwania na sfinalizowanie transakcji, koniecznością wyremontowania nieruchomości lub znacznym obniżeniem ceny. Rozwiązaniem tych problemów jest skorzystanie z usług firmy, która prowadzi profesjonalny skup nieruchomości w Warszawie. Jeśli szukają Państwo sposobu na szybką sprzedaż domu, mieszkania lub działki za gotówkę i bez zbędnego wysiłku, Świat Nieruchomości błyskawicznie złoży bardzo korzystną ofertę.

Skup mieszkań za gotówkę w Warszawie – dlaczego warto zaufać specjalistom?

Sprzedaż mieszkania lub domu zazwyczaj obejmuje różne procesy, wśród których możemy wymienić np.: porządkowanie, remont, przebudowę, badanie rynku, kompletowanie dokumentacji, home staging, przygotowanie zdjęć, treści oferty i jej publikacja w różnego rodzaju serwisach. Następnie rozpoczyna się umawianie wizyt związanych z oglądaniem nieruchomości, negocjacje i ustalanie szczegółów transakcji. Te czynności mogą zająć tygodnie, a nawet miesiące – od decyzji o sprzedaży mieszkania aż do otrzymania zapłaty minie bardzo dużo czasu. Jednak tempo realizacji procesu sprzedaży to nie jedyny argument za tym, by skontaktować się z firmą, która prowadzi skup mieszkań za gotówkę. Zalet tego rozwiązanie jest znacznie więcej.

Łatwa sprzedaż – oferujemy kupno mieszkania bez względu na jego stan

Jesteśmy skłonni składać oferty i kupować nieruchomości nawet wtedy, gdy nie są one w najlepszym stanie. Jeśli nie mają Państwo czasu lub środków na niezbędne remonty, mogą po prostu skontaktować się z naszą firmą i poprosić o szybką wycenę. To bardzo duże udogodnienie. Mało kto jest w Warszawie zainteresowany mieszkaniami lub domami, które wymagają dużego wkładu finansowego, by przywrócić je do zadowalającego stanu. Znalezienie na rynku kupca na zaniedbaną nieruchomość może być więc bardzo trudnym zadaniem.
Nie tylko estetyka jest ważna. Podczas sprzedaży duże znaczenie ma również stan techniczny domu lub mieszkania. Prowadzimy skup nieruchomości z problemami, takimi jak: niesprawna instalacja elektryczna i hydrauliczna, pęknięte ściany, naruszona konstrukcja, nieszczelne przewody kominowe czy źle działająca wentylacja. Wady te mogą odstraszać wielu potencjalnych nabywców. Dla nas nie są przeszkodą – skupujemy mieszkania za gotówkę nawet w bardzo złym stanie technicznym.
Możemy przedstawić atrakcyjną ofertę również za działki, które mają negatywne cechy, np. znajdują się daleko od centrum Warszawy, mają widoki na blok lub budynki przemysłowe, są wąskie, położone blisko wody, wyróżniają się spadkiem terenu, mają złe warunki gruntowe, nie posiadają dostępu do mediów lub prowadzi do nich prywatna droga dzielona z sąsiadami. Dla nas wady te nie przekreślają szans na transakcję. W każdym przypadku oferujemy szybki skup nieruchomości w Warszawie i okolicach.

Sprzedaj mieszkanie – za nieruchomości płacimy gotówką

Dla wielu osób priorytetem w przypadku sprzedaży nieruchomości jest szybkie otrzymanie pieniędzy. Nasza firma zajmuje się skupem domów, mieszkań i działek za gotówkę. Dzięki temu środki trafią do Państwa już w momencie podpisania umowy. Nie trzeba czekać na przelewy z banku – doskonale wiemy, że w niektórych przypadkach proces ten może trwać nawet kilka dni. W naszej ofercie pieniądze są przekazywane Państwu natychmiast po ustaleniu szczegółów sprzedaży. To rozwiązanie gwarantuje również maksymalne bezpieczeństwo. Nasze działania opieramy o pełen profesjonalizm i zaufanie. Nie pobieramy żadnych ukrytych prowizji, natomiast pokrywamy wszystkie koszty transakcji. Dbamy o to, by warunki współpracy z nami były maksymalnie czytelne. Chętnie odpowiadamy na pytania klientów oraz wyjaśniamy szczegółu zakupu nieruchomości.

Skup mieszkań w Warszawie – błyskawiczna transakcja

Jednym z powodów, dla których sprzedaż domu czy mieszkania w Warszawie trwa tak długo, jest mnóstwo związanych z tym procesem formalności. Ponadto znalezienie kupujących na tym dynamicznym rynku może być trudne. Czasami, nawet jeśli ustalone są już szczegóły umowy, zdarzają się sytuacje, w których kupujący nagle wycofują się. Dzieje się tak z wielu powodów, ale ostatecznie oznacza to, że muszą Państwo znów poświęcać cenny czas na poszukiwania, prezentacje i negocjacje.
Rozwiązujemy te problemy, zajmując się wszystkimi formalnościami i błyskawicznie przedstawiając atrakcyjną ofertę. Nie muszą już Państwo czekać na telefony potencjalnych kupców, umawiać wizyty czy aktualizować ogłoszenia na portalach sprzedażowych. Od wielu lat prowadzimy szybki skup mieszkań w Warszawie, rozpoczynając proces zakupu już podczas pierwszego kontaktu z nami. Wstępną wycenę możemy przedstawić w tym samym dniu, w którym nasz ekspert przeprowadzi oględziny nieruchomości. Co więcej, dokonujemy płatności w oparciu o umowę przedwstępną nawet wtedy, gdy nie posiadają Państwo kompletu dokumentów. Środki są wtedy wypłacane w formie zadatku. Staramy się, by procedura związana ze sprzedażą mieszkania, domu lub działki była maksymalnie uproszczona i wyjątkowo krótka.

Sprzedaj nieruchomość z długiem, komornikiem lub innymi problemami

Niektóre osoby są zmuszone do odsprzedaży swoich domów czy mieszkań, ponieważ nie stać ich już na spłatę kredytu hipotecznego. Inne borykają się z komornikiem lub w wyniku otrzymania spadku stają się właścicielami nieruchomości z wysokim zadłużeniem. Rozwiązanie tych sytuacji na własną rękę nie jest proste. Warto w takim przypadku skorzystać z atrakcyjnej oferty profesjonalnej agencji. Prowadzimy skup zadłużonych nieruchomości oraz mieszkań z komornikiem. Składamy oferty wykupu, gdy nieruchomość została podarowana w spadku i chcą Państwo ją spieniężyć lub potrzebują gotówki na wykup mieszkania w celach dalszej odsprzedaży czy zamiany. Realizowany przez naszą agencję skup zadłużonych mieszkań w stolicy pozwoli Państwu szybko pozbyć się wszelkich problemów, zyskując środki finansowe na realizację założonych celów lub spłatę wszelkich zobowiązań.

Skup nieruchomości za gotówkę w Warszawie – jak przebiega transakcja?

Proces zakupu przez naszą agencję mieszkania, domu lub działki jest maksymalnie uproszczony. Na początku doświadczony ekspert dokonuje oględzin nieruchomości przeznaczonej przez Państwa do sprzedaży. Może przeprowadzić również wstępną wycenę na podstawie dostarczonych zdjęć i dokumentów. Następnie przedstawiana jest pierwsza oferta. Dbamy o to, by była ona bardzo konkurencyjna – oferujemy nawet do 90% ceny rynkowej mieszkania, domu czy działki. Opieramy się jednak nie na średniej cenie z portali sprzedażowych, a na rzeczywistych kwotach transakcji z ostatnich dwunastu miesięcy.
Ofertę skupu nieruchomości otrzymają Państwo od nas nawet tego samego dnia, w którym przeprowadzone zostały oględziny. Gdy zostanie ona zaakceptowana, wystarczy dostarczyć nam oryginalne dokumenty. Ostatnim krokiem będzie ustalenie szczegółów umowy, podpisanie aktu notarialnego sprzedaży oraz wypłata w gotówce wynegocjowanej kwoty. W przypadku braku kompletu dokumentów możemy zaoferować wspomnianą umowę przedwstępną i wypłatę zadatku. Bardzo dużą zaletą sprzedaży nieruchomości naszej agencji jest także fakt, że po sfinalizowaniu transakcji nie muszą Państwo wyprowadzać się z mieszkania czy domu – umożliwiamy wynajem nieruchomości na wspólnie ustalonych warunkach.

Skup mieszkań w okolicach Warszawy – profesjonalnie i szybko

Nasze działania prowadzimy na terenie całej stolicy. Skupujemy domy oraz mieszkania bez względu na ich stan wizualny czy techniczny. Przedstawiamy również oferty wykupu atrakcyjnie zlokalizowanych działek. Jeśli chcą Państwo zaproponować nam sprzedaż nieruchomości w Warszawie i okolicach – zapraszamy do kontaktu. Doświadczony ekspert przedstawi wszystkie szczegóły współpracy oraz zaproponuje termin spotkania. Gwarantujemy nie tylko wysokie kwoty skupu, ale także pokrywamy wszystkie koszty transakcji i zapewniamy bezpłatną obsługę prawną.