Na sprzedaż Na wynajem
Cena
Liczba pokoi
Powierzchnia
Rodzaj działki
Przeznaczenie lokalu
Rodzaj obiektu
 
Skup mieszkań
tel. 508-136-955
Oferujemy szybki skup mieszkań, domów oraz działek w Warszawie.

Zapewniamy bezpłatnie pełną obsługę prawną transakcji oraz ponosimy koszty notarialne.

Szczególnie polecamy przy spadku, zamianie mieszkań, spłatach zadłużeń na nieruchomości oraz ograniczonym czasie na sprzedaż nieruchomości.

Skup zadłużonych mieszkań w Warszawie

Skup zadłużonych mieszkań warszawa – tel. 513-067-622

Jestem zainteresowany skupem nieruchomości. Zadzwońcie do mnie.

Jak działa nasz skup nieruchomości?
Nasz zespół w warszawskim oddziale to kompetentne i bardzo dobrze wyszkolone osoby, dlatego też cały proces weryfikacji wniosków i wyceny nieruchomości przebiega niebywale sprawnie. Sama wycena i proces sprzedaży cechuje wysoki stopień zaangażowania, tak by mogli Państwo jak najszybciej cieszyć się środkami ze sprzedaży swojej nieruchomości

Poufność i pomoc w formalnościach przy sprzedaży nieruchomości
Działamy transparentnie i z zachowaniem najwyższego stopnia poufności. Wiemy, że sprzedaż zadłużonej nieruchomości może być sporym stresem dla właściciela, dlatego też dokładamy wszelkich starań, by transakcja przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Współpracujemy ze specjalistami z wielu branż – adwokatami, inżynierami czy też rzeczoznawcami, dlatego też każdy nasz Klient ma pewność, że zostanie sprawnie i rzetelnie obsłużony

Bezpieczny Skup Nieruchomości za gotówkę
Uczciwość i transparentność są dla nas najważniejsze. W trakcie rozmowy z klientem chcemy, by czuł, że jego sprawa jest dla nas ważna i priorytetowa i tak też działamy. Na każdym etapie z pełnym zaangażowaniem i oddaniem.

Brak opłat i prowizji
Nie pobieramy żadnych dodatkowych czy też wstępnych opłat a nasza pomoc w celu zgromadzenia niezbędnych dokumentów jest nieodpłatna. Równie wycena nieruchomości jaką przedstawiamy Klientowi jest bezpłatna i niezobowiązująca.