wyniki pokazuj
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
Na sprzedaż Na wynajem
Cena
Liczba pokoi
Powierzchnia
Rodzaj działki
Przeznaczenie lokalu
Rodzaj obiektu
 
Skup mieszkań
tel. 508-136-955
Oferujemy szybki skup mieszkań, domów oraz działek w Warszawie.

Zapewniamy bezpłatnie pełną obsługę prawną transakcji oraz ponosimy koszty notarialne.

Szczególnie polecamy przy spadku, zamianie mieszkań, spłatach zadłużeń na nieruchomości oraz ograniczonym czasie na sprzedaż nieruchomości.
Świat Nieruchomości to licencjonowane biura pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, skupione w profesjonalny zespół przyjmujący klientów w kilku największych miastach Polski. Jedna z miejscowości, w których można umówić się na spotkanie z naszym pracownikiem, to Warszawa. Zachęcamy do kontaktu przedsiębiorców zainteresowanych wynajęciem w stolicy lokalu użytkowego. Przygotowaliśmy szeroką ofertę funkcjonalnych obiektów mieszczących się w różnych dzielnicach, dysponujących małym i dużym metrażem oraz atrakcyjnymi udogodnieniami (np. klimatyzacja, umeblowanie etc.). Z pewnością znajdą Państwo u nas lokal idealny na rozpoczęcie swojej działalności.

Lokale usługowe do wynajęcia w Warszawie

Świat Nieruchomości może się poszczycić rozległą wiedzą oraz dużym stażem w dziedzinie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Istniejemy na rynku od 2004 roku, od tego czasu zdobyliśmy rzesze klientów. Jako zespół licencjonowanych biur w codziennej pracy opieramy się na swojej znajomości polskiego rynku oraz doświadczeniu, co pozwala nam służyć klientom we wszystkich kwestiach związanych z ich lokalem. Oferujemy osobom korzystającym z naszych usług pomoc jako profesjonalni doradcy; prócz tego mogą na nas liczyć w zakresie formalno-prawnym.
Wielu z klientów Świata Nieruchomości to młodzi przedsiębiorcy, którzy planują rozpocząć w stolicy pracę albo rozszerzyć działalność, otwierając nową filię. Biorą pod uwagę lokale użytkowe do wynajęcia w Warszawie, ponieważ wiedzą, że to wspaniała szansa dla ich biznesu. Olbrzymi potencjał miasta zapewnia im szereg możliwości rozwoju.

Lokale do wynajęcia w Warszawie

W zależności od sektora gospodarki, w którym się Państwo specjalizują, możecie wybrać lokal widoczny z ulicy albo położony w oddaleniu od stref mieszkalnych, np. w fabrycznej dzielnicy. Pierwsza grupa obiektów to lokale doskonałe na kawiarnie, sklepy czy biura prawne, z kolei druga nadaje się np. pod magazyny czy punkty produkcyjne. Firmom zainteresowanym wynajmem lokalu typowo usługowego możemy zaproponować miejsca z bezpośrednim dostępem z ulicy, przeszklonymi witrynami oraz opcją umieszczenia szyldu, dzięki któremu zapewnią sobie dodatkową reklamę. Przedsiębiorstwa poszukujące powierzchni użytkowych zachęcamy do przejrzenia listy naszych obiektów – mamy dla nich wiele ciekawych rozwiązań.
W szerokiej ofercie dostępnych u nas lokali klienci z łatwości wytypują ten, który spełnia ich oczekiwania. Mamy lokale na wynajem w Warszawie, w których można otworzyć restaurację, kawiarnię albo cukiernię, dysponujemy też miejscami idealnymi pod salony SPA, kosmetyczne czy gabinety rehabilitacyjne. Jeżeli potrzebują Państwo lokalu o większej powierzchni (np. na biura usługowe), prosimy o kontakt z naszą firmą. W razie potrzeby z przyjemnością pomożemy w poszukiwaniach odpowiedniego lokum.

Lokale na wynajem w Warszawie

Nasze biuro wyróżnia szeroka gama opcji dedykowanych firmom zdecydowanym na wynajem lokalu w stolicy. Bez najmniejszych problemów wybiorą Państwo punkt gwarantujący dostęp do dużej liczby potencjalnych klientów. Mamy obiekty położone w strategicznych częściach miasta, w bliskim bądź bezpośrednim sąsiedztwie osiedli mieszkaniowych. Część z polecanych przez nas miejsc znajduje się niedaleko śródmieścia lub w znakomicie skomunikowanym rejonie, z którego szybko dostaniecie się do centrum.
Wśród propozycji Biura Nieruchomości można wymienić przestronne lokale usługowe do wynajęcia w Warszawie mieszczące się w wielokondygnacyjnych budynkach. Polecamy je szczególnie firmom rozglądającym się za powierzchnią użytkową pod biuro z wieloma działami. Ponadto dysponujemy nieruchomościami inwestycyjnymi o mniejszym metrażu, włącznie z punktami mającymi ok. 60 m². Będą odpowiednie pod małe biuro albo gabinet, nadadzą się także pod sklepik z artykułami hand-made czy salon fryzjerski.

Cena wynajmu lokali usługowych w Warszawie

Poza lokalizacją, metrażem oraz niezbędnymi instalacjami przy wyborze lokalu przyszli najemcy biorą też pod uwagę koszt jego wynajmu. Na cenę składa się kilka elementów, w tym stan lokalu (rynek pierwotny, wtórny) oraz jego umiejscowienie (nowoczesny budynek czy stara kamienica, blok bez windy czy z windą, pomieszczenia na piętrze, poddaszu czy w suterenie etc.). Znaczenie ma również wejście (od ulicy czy z tyłu, przez bramę lub z podwórka). Klienci mogą zdecydować się na lokale do wynajęcia w Warszawie w rozległych inwestycjach deweloperskich albo w kameralnych obiektach, położonych na uboczu, a nawet na obrzeżach miasta. Mamy atrakcyjne propozycje dla każdej grupy przedsiębiorców, od ludzi z jednoosobową działalnością gospodarczą po duże firmy.
Jeżeli przedmiotem Państwa zainteresowania są lokale użytkowe do wynajęcia w Warszawie, trafiliście we właściwe miejsce. Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą ogłoszeń opublikowanych na poniższej stronie. W razie dodatkowych pytań lub jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocą. Jesteśmy przekonani, że po nawiązaniu współpracy dołączą Państwo do stale rosnącego grona zadowolonych klientów Świata Nieruchomości.