wyniki pokazuj
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
Na sprzedaż Na wynajem
Cena
Liczba pokoi
Powierzchnia
Rodzaj działki
Przeznaczenie lokalu
Rodzaj obiektu
 
Skup mieszkań
tel. 508-136-955
Oferujemy szybki skup mieszkań, domów oraz działek w Warszawie.

Zapewniamy bezpłatnie pełną obsługę prawną transakcji oraz ponosimy koszty notarialne.

Szczególnie polecamy przy spadku, zamianie mieszkań, spłatach zadłużeń na nieruchomości oraz ograniczonym czasie na sprzedaż nieruchomości.
Świat Nieruchomości to zespół licencjonowanych biur pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwoliło nam na stopniowe rozszerzanie oferty oraz otwieranie nowych oddziałów w kolejnych województwach. Zapewniamy klientom najwyższą jakość usług oraz indywidualne podejście. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i pomoc w nabywaniu, zbywaniu, najmie czy wynajmie nieruchomości. Ważne miejsce w naszej ofercie zajmują lokale usługowe na sprzedaż w Warszawie. Zachęcamy do zapoznania się z propozycjami Świata Nieruchomości.

Sprzedam lokal usługowy w Warszawie

W dzisiejszych czasach nie wystarczy wstawić do sieci ogłoszenia z informacją o lokalu usługowym na sprzedaż. To zdecydowanie za mało, aby szybko znaleźć nabywcę i zrealizować transakcję. Mając to na względzie, wykorzystujemy swoją wiedzę, przygotowanie oraz doskonałą znajomość polskiego rynku, aby pomóc klientom w sprawach związanych z ich nieruchomością. Służymy im wsparciem w zakresie formalno-prawnym, a także profesjonalnym doradztwem wykwalifikowanych pracowników.
Kierujemy swoją ofertę również do przedsiębiorców zainteresowanych nabyciem lokalu usługowego w największym polskim mieście. Uważamy, że Warszawa to znakomity wybór, ponieważ umiejscowienie siedziby w stolicy otwiera przed firmą nowe możliwości. Znajdą Państwo u nas nieruchomości komercyjne zlokalizowane w prestiżowych dzielnicach, z szybkim dojazdem z dowolnego punktu oraz blisko strategicznych obiektów (np. urzędów).

Ceny lokali usługowych w Warszawie

Jeżeli chodzi o ceny lokali usługowych w Warszawie, ich koszt jest uzależniony od kilku czynników. Pod uwagę należy wziąć przede wszystkim metraż oraz położenie obiektu (im bliżej centrum, tym wyższe stawki). Ponadto znaczenie ma stan lokalu (rynek pierwotny, wtórny) oraz dostępne w nim udogodnienia. Przygotowaliśmy szeroką ofertę nieruchomości inwestycyjnych, dzięki czemu potencjalny nabywca z łatwością znajdzie taką, która będzie idealna na jego działalność.
Przedsiębiorca, który chce kupić lokal usługowy w Warszawie, będzie zadowolony z nawiązania kontaktu z naszym biurem. Istniejemy na rynku od 2004 roku, a przez ten czas wypracowaliśmy sobie pozycję lidera. Oznacza to, że bezbłędnie orientujemy się w dziedzinie nieruchomości. Dzięki nam klient w krótkim czasie stanie się szczęśliwym posiadaczem lokalu, który pomoże mu rozwinąć swój biznes.

Lokale usługowe na sprzedaż w Warszawie

Świat Nieruchomości to biuro z bogatą ofertą punktów na sprzedaż bądź wynajem, odpowiednich zarówno pod biura, jak i m.in. obiekty gastronomiczne. Mamy propozycje dla firm realizujących przeważającą część usług zdalnie – możemy im zaproponować powierzchnię użytkową w dalszych dzielnicach czy nawet na obrzeżach stolicy. Dysponujemy też opcjami, które z pewnością przypadną do gustu przedsiębiorcom planującym regularne spotkania z kontrahentami. Dla nich odpowiednie będą lokalizacje blisko centrum albo w rejonie z dobrym dojazdem do śródmieścia.
Jeżeli rozglądają się Państwo za nieruchomością inwestycyjną, która będzie pełnić funkcję biura z wieloma różnymi działami, polecamy lokale usługowe w Warszawie w wielokondygnacyjnych budynkach. Z kolei właściciele małych firm będą usatysfakcjonowani, gdy wybiorą jeden z obiektów o powierzchni 60 m² (bądź nieco większej).

Lokale usługowe w Warszawie

Proponowane przez nas lokale często mają bezpośredni dostęp z ulicy oraz przeszklone witryny pokaźnych rozmiarów. Nadają się rewelacyjnie na restauracje, gabinety lekarskie lub fizjoterapeutyczne, prócz tego sprawdzą się jako biura prawne. Odpowiednio umiejscowiony lokal usługowy na sprzedaż w Warszawie to inwestycja, która błyskawicznie się zwróci. W większości przypadków w bliskim sąsiedztwie znajduje się parking, a część obiektów dysponuje własnymi miejscami parkingowymi. To znaczne ułatwienie dla pracowników firmy, która rozpocznie w danym punkcie działalność. Poza swobodą zaparkowania pojazdu członków personelu warto przy zakupie lokalu zwrócić uwagę na inne aspekty. Chodzi m.in. o dostęp do wejścia do obiektu (od frontu, tyłu budynku, z zejściem do oficyny etc.) oraz możliwość umieszczenia szyldu reklamującego firmę.
Zachęcamy osoby prowadzące własną działalność gospodarczą oraz młode przedsiębiorstwa do wybrania jednego z dostępnych u nas obiektów użytkowych. Wystarczy przejrzeć ofertę Świata Nieruchomości albo zwrócić się z prośbą o poradę, aby trafić na perfekcyjny lokal usługowy w Warszawie. W zależności od oczekiwań oraz potrzeb poszukujących możemy im polecić miejsca idealne na niewielkie biuro, dużą inwestycję, kameralną kawiarnię czy salon kosmetyczny. Nie będą mieć Państwo trudności ze znalezieniem lokalu z łatwym dostępem do potencjalnych klientów, np. mieszczącego się blisko rozległego osiedla mieszkaniowego.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy. W przypadku jakichkolwiek pytań chętnie udzielimy wyjaśnień, a w razie potrzeby służymy pomocą we wszelkich kwestiach wiążących się z kupnem bądź sprzedażą lokalu usługowego.