Na sprzedaż Na wynajem
Cena
Liczba pokoi
Powierzchnia
Rodzaj działki
Przeznaczenie lokalu
Rodzaj obiektu
 
Skup mieszkań
tel. 508-136-955
Oferujemy szybki skup mieszkań, domów oraz działek w Warszawie.

Zapewniamy bezpłatnie pełną obsługę prawną transakcji oraz ponosimy koszty notarialne.

Szczególnie polecamy przy spadku, zamianie mieszkań, spłatach zadłużeń na nieruchomości oraz ograniczonym czasie na sprzedaż nieruchomości.

Kontakt

  • Biuro Nieruchomości w Szczecinie - Świat Nieruchomości sp. z o.o.

Biuro Nieruchomości w Szczecinie - Świat Nieruchomości sp. z o.o.

Aleja Piastów 14, Szczecin
tel.: 91 48 444 11
email: biuro@swiatnieruchomosci.pl

poniedziałek-piątek 9:00-17:00
sobota 9:00-14:00

Tomasz Siwicki  

Właściciel Marki Świat Nieruchomości

licencja: 1830

tel.: 91 48 444 11 wew. 2

tomek@swiatnieruchomosci.pl

Anna Sobczyk-Siwicka

Dyrektor

tel.: 512 677 777

anna@swiatnieruchomosci.pl

Michał Coufal

Doradca ds. Nieruchomości

tel.: 513 067 622

michal@swiatnieruchomosci.pl

Kamila Prusakowska

Makler - Oddział Piastów 14
Język kontaktu:   🇵🇱   🇬🇧

tel.: 515 081 360

kamila@swiatnieruchomosci.pl

Aleksandra Daniel

Doradca ds. Nieruchomości
Język kontaktu:   PL

tel.: 798949288

aleksandra@swiatnieruchomosci.pl

Anna Wernikowska

Makler - Oddział Piastów 14
Język kontaktu:   🇵🇱   🇬🇧

licencja: 27887

tel.: 571 071 117

anna.wernikowska@swiatnieruchomosci.pl

Alina Rumińska

Makler - Oddział Piastów 14
Język kontaktu:      🇵🇱

tel.: 515 081 340

alina@swiatnieruchomosci.pl

Karolina Marszałek

Doradca ds. Nieruchomości

tel.: 799 066 386

karolina@swiatnieruchomosci.pl

Ewa Hebda

Doradca ds. Nieruchomości
Język:   PL GB ENG

tel.: 516 065 400

ewa@swiatnieruchomosci.pl

Małgorzata Rado

Makler - Oddział Piastów 14
Język kontaktu:    🇵🇱

tel.: 507 102 130

gosia@swiatnieruchomosci.pl

Agnieszka Rumińska

Makler - Oddział Piastów 14
Język kontaktu:   🇵🇱

tel.: 535 903 683

agnieszka@swiatnieruchomosci.pl

Jakub Kukla

Doradca ds. Nieruchomości

licencja: 1830

tel.: 508171755

jakub@swiatnieruchomosci.pl

SKUP NIERUCHOMOŚCI

Doradca ds. skupu nieruchomości

licencja: 1830

tel.: 91 333 63 63

tel.: 508-136-955

skup@swiatnieruchomosci.pl