Na sprzedaż Na wynajem
Cena
Liczba pokoi
Powierzchnia
Rodzaj działki
Przeznaczenie lokalu
Rodzaj obiektu
 
Skup mieszkań
tel. 508-136-955
Oferujemy szybki skup mieszkań, domów oraz działek w Warszawie.

Zapewniamy bezpłatnie pełną obsługę prawną transakcji oraz ponosimy koszty notarialne.

Szczególnie polecamy przy spadku, zamianie mieszkań, spłatach zadłużeń na nieruchomości oraz ograniczonym czasie na sprzedaż nieruchomości.

Kontakt

  • Stargard
  • Biuro Nieruchomości w Szczecinie II
  • Biuro Nieruchomości w Szczecinie
  • WARSZAWA

Stargard

Ul. Bolesława Chrobrego 5A
tel.: +48 91 578 0827
email: biuro@stargard.swiatnieruchomosci.pl

poniedziałek-piątek 11:00 - 17:00

Magdalena Skworcow

Licencjonowany Pośrednik
Dyrektor

licencja: 19315

tel.: 666550369

tel.: 915780827

magda@swiatnieruchomosci24.pl

Krystyna Skworcow

Licencjonowany Pośrednik
Właściciel

licencja: 4451

tel.: 500296440

tel.: 91 5780827

krystyna@swiatnieruchomosci24.pl

Biuro Nieruchomości w Szczecinie II

Jerzego Janosika 17
tel.: 91 431 43 36
email: katarzyna@swiatnieruchomosci.pl

Katarzyna Kacprzyk

Właściciel

licencja: 24888

tel.: 507 071 484

tel.: 91 43 143 36

katarzyna@swiatnieruchomosci.pl

Łukasz Kacprzyk

Makler

licencja: 24888

tel.: 799099353

lukasz@swiatnieruchomosci.pl

Kamila Słobodzian

Makler

licencja: 24888

tel.: 516616855

kamila.slobodzian@swiatnieruchomosci.pl

Adam Pakieser

Makler

licencja: 24888

tel.: 798979559

adam.pakieser@swiatnieruchomosci.pl

Krzysztof Papierski

Makler

licencja: 24888

tel.: 798991544

krzysztof@swiatnieruchomosci.pl

Agnieszka Młynarska

Makler

licencja: 24888

tel.: 799066386

agnieszka.m@swiatnieruchomosci.pl

Paweł Ziółkowski

Makler

licencja: 24888

tel.: 798949288

pawel@swiatnieruchomosci.pl

Łukasz Sikora

Makler

licencja: 23333

tel.: 798911161

lukasz.sikora@swiatnieruchomosci.pl

Anna Wielebińska - Kujawa

Makler

licencja: 24888

tel.: 780 088 068

tel.: 91 431 43 36

anna.kujawa@swiatnieruchomosci.pl

Biuro Nieruchomości w Szczecinie

Aleja Piastów 14
tel.: 91 48 444 11
email: biuro@swiatnieruchomosci.pl

poniedziałek-piątek 9:00-18:00
sobota 9:00-15:00

Anna Sobczyk

Dyrektor oddziału

licencja: 1830

tel.: 508 033 022

tel.: 508 136 955

anna@swiatnieruchomosci.pl

Małgorzata Rado

Makler

licencja: 1830

tel.: 507102130

gosia@swiatnieruchomosci.pl

Anna Wernikowska

Makler

licencja: 1830

tel.: 571071117

anna.wernikowska@swiatnieruchomosci.pl

Ewa Hebda

Makler
Speak English

licencja: 1830

tel.: 516065400

ewa@swiatnieruchomosci.pl

Alina Rumińska

Makler

licencja: 1830

tel.: 515081340

alina@swiatnieruchomosci.pl

Michał Coufal

Makler

licencja: 1830

tel.: 513067622

michal.c@swiatnieruchomosci.pl

Piotr Swoboda

Licencjonowany Pośrednik lic. 24845

licencja: Licencjonowany Pośrednik lic. 24845

tel.: 515081330

piotr@swiatnieruchomosci.pl

WARSZAWA

Zapraszamy do współpracy franczyzobiorców z Warszawy
tel.: 508-136-955 Tomasz Siwicki
email: tomek@swiatnieruchomosci.pl

Świat Nieruchomości Warszawa

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

tel.: 508 136 955

tomek@swiatnieruchomosci.pl

Tomasz Siwicki

właściciel

licencja: 1830

tel.: 508 136 955

tomasz@swiatnieruchomosci.pl

Tomasz Siwicki - lic. 1830

Agent Nieruchomości
Licencja 1830

licencja: 1830

tel.: 508 136 955

tel.: 91 333 63 63

tomasz@swiatnieruchomosci.pl